Decoral - revoluční technologie

Decoral je revoluční technologie v povrchové úpravě hliníkových profilů a plechů. Tato technologie umožňuje zhotovení dříve neproveditelných povrchových úprav - imitace dřeva, mramoru, žuly a řady jiných vzorů.

DECORAL ZNAMENÁ

odpověď na všechny požadované nové barvy a nejrůznější druhy nových provedení a vzorů požadovaných v oblasti povrchových dohotovení AL profilů a plechů.

DECORAL JE

revoluční vývoj ve světě hliníku. Tato technologie dovoluje realizaci dříve netušených dřevěných imitací, mramorových, žulových efektů a různých druhů vysněných vzorů hliníku. DECORAL poskytuje možnost změnit hliník různými způsoby pro použití kdekoliv dle Vašeho přání.

DECORAL MŮŽE BÝT POUŽIT

prakticky všude: uvnitř i venku - v letadlech, na lodi, ve vlacích, v autech, přívěsech, autobusech, na různé druhy kovových beden, skříněk, podvozků, kufrů. Může být použit také pro osvětlení, potřeby pro domácnost, hudební nástroje, zahradní práce, zařízení domácnosti, nábytek, pouliční osvětlení, reklamní billboardy, městskou architekturu atp.

DECORAL JE PRO TY, KTEŘÍ

jsou obklopeni denními problémy s hliníkem a plechem. Nabízí výhodu zakrytí kovu v místech, kde je jeho spatření nežádoucí. Můžeme Vám zajistit komletní rejstřík nových možností v úpravě hliníku.

DECORAL JE VÍC NEŽ

dekorativní efekt. Není toxický a respektuje přírodu. Jen napodobuje dřevo bez kácení stromů a mramor nebo žulu bez těžby.